Program Partnerski Intymnosc.pl

logowanie

Program Partnerski Intymnosc.pl to propozycja współpracy zarówno dla firm jak i pełnoletnich osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. Ze względu na specyfikę produktów osoby powyżej 16 roku życia mogą zostać partnerami wyłącznie za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów. Warunkiem przystąpienia do programu jest bezpłatna rejestracja na stronie programu partnerskiego i akceptacja regulaminu.

Checesz polecać nasze produkty ?

Tak, chcę się zarejestrować
Za każde zakupy z Twojego polecenia przyznawana jest prowizja bezpośrednia w wysokości od 25 do 41% w zależności od produktu. Polecaj produkty, aby otrzymywać naprawdę wysokie prowizje.
Za każdego klienta, który pierwszych zakupów dokonał z Twojego polecenia dostaniesz od nas dodatkowe 5% prowizji wiecznej.
Polecasz nas swoim znajomym, którzy chcą zarabiać na afiliacji? Od każdej prowizji partnera zarejestrowanego z Twojego polecenia dostaniesz 10% jego prowizji (czyli 0,5-4% od transakcji).

Wypłata

  • Minimalny Próg Wypłaty: Wypłata następuje dopiero po zgłoszeniu wypłaty po zalogowaniu do systemu partnerskiego. Aby zgłosić wypłatę suma zaakceptowanych prowizji musi wynosić minimum 100zł. Wypłatę można zgłaszać nie częściej niż co 20 dni.
  • Realizacja wypłat dla firm: W przypadku firm realizujemy wypłatę na podstawie faktur wystawionych przez partnera. Kwota wypłaty jest kwotą netto. W tytule faktury prosimy umieścić informację o stronie internetowej, np. ? Reklama na stronie www.mojastrona.pl?.
  • Realizacja wypłat dla partnerów indywidualnych: W przypadku partnerów nie posiadających działalności gospodarczej po zgłoszeniu pierwszej wypłaty przygotowujemy umowę o dzieło, którą wysyłamy na wskazany przez partnera adres. Przelew realizujemy po otrzymaniupodpisanego egzemplarza umowy.
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:
kontakt

Wypełnij bezbłędnie wszystkie pola!logowanieUstaw nowe hasło
" )